Pause
Lecture
Moteur de recherche d'offres d'emploi Louvre Hotels Group

Recepcjonista/ka M/F

Détail de l'offre

Informations générales

Etablissement

CAMPANILE WARSZAWA

Dlaczego warto dołączyć do zespołu Campanile?
Campanile to wyjątkowa marka hoteli, w których życzliwość jest na pierwszym miejscu. To nie są tylko puste słowa. To nasza kultura, którą ożywiają nasi pracownicy. Pracownicy Campanile są wyjątkowi, ponieważ są nie tylko kucharzami, kelnerami, recepcjonistami, menedżerami i pokojówkami, ale także twórcami dobrej zabawy. Jeśli chcesz pracować w przyjaznej atmosferze, dołącz do nas!

Louvre Hotels Group jest pracodawcą realizującym politykę równych szans w zatrudnieniu

Référence

2024-9495

Localisation

Description du poste

Métier

Réception - Réceptionniste

Intitulé du poste

Type de contrat

CDD

Durée du contrat

1 rok

Temps de travail

Temps complet

Description de la mission

Jako pierwsza osoba mająca kontakt z gośćmi będziesz ambasadorem naszej marki.

W wielokulturowym środowisku będziesz odpowiadać za powitanie i przekazywanie informacji naszym gościom. Twoim zadaniem będzie zarządzanie rezerwacjami w hotelu i koordynowanie ich z pozostałymi działami hotelu.

Twoim zadaniem będzie współorganizowanie pracy recepcji zgodnie z przewidywanymi przyjazdami gości. Będziesz dbać o należytą komunikację wewnętrzną w hotelu. Będziesz stać na straży standardów naszej marki jak również odpowiadać za fakturowanie zgodnie z procedurami naszej sieci.

Dzięki Twoim zdolnościom interpersonalnym, zadbasz o gości, aby miło spędzili z nami czas.

Profil

Z nami to Twoja osobowość wysuwa się na pierwszy plan! Jesteś utalentowany(-a)? Lubisz nawiązywać relacje z ludźmi? Potrafisz słuchać? Masz poczucie humoru? Oto klucz do zadowolenia gości! Ukończyłeś(-aś) szkolenie z zakresu obsługi recepcji i posiadasz doświadczenie w pracy w recepcji w obiekcie hotelarskim?

Swobodnie posługujesz się narzędziami informatycznymi?
Znając wewnętrzne i zewnętrzne otoczenie obiektu (tzn. hotel oraz swój region i miasto), jesteś w stanie przekazywać gościom najdokładniejsze informacje?

Posługujesz się językiem polskim i angielskim?
Twoje umiejętności interpersonalne i Twoja gościnność są niezaprzeczalnymi atutami sprzyjającymi sukcesowi na tym stanowisku i Twojemu rozwojowi w ramach grupy.

Szukasz pracy z wieloma perspektywami rozwoju? Dołącz do kameralnego zespołu cieszącego się renomą międzynarodowej grupy!

benefity oferowane dla pracowników (zatrudnionych na podstawie umowy o pracę).

  1. Dodatek transportowy
  2. Opieka medyczna dla pracownika
  3. Karta Multisport
  4. Świadczenia z funduszu socjalnego (dofinansowanie do urlopu, karty podarunkowe na święta)
  5. Ubezpieczenie grupowe
  6. Zniżki na pobyty prywatne w hotelach sieci
  7. Posiłki pracownicze

Localisation du poste

Europe, Pologne, Voïvodie de Mazovie

Ville

Warszawa